O mnie

Nazywam się Marta Raczek. Jestem psychologiem i coachem. Pracuję w Poradni Perspektywa w Warszawie a także rozwijam swoją własną działalność w obszarze szeroko pojętego rozwoju. Od 15 lat pracuję też w mediach, jako reżyser i producent kreatywny. Najważniejsze słowa w moim życiu? Miłość… Adekwatność… Świadomość… Lubię żyć świadomie i pomagać ludziom stąpać po tej drodze. Nie znam uniwersalnej recepty na szczęście, ale jestem fanką brania odpowiedzialności za własne życie i decyzje. Uwielbiam zdanie A. Einsteina „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Staram się wiedzieć co, dlaczego i po co robię. Lubię rozmawiać o rzeczach ważnych. Lubię obserwować
i komentować rzeczywistość, czasem z przymrużeniem oka…

Kocham podróże, spotkania z przyjaciółmi, sport i dobre jedzenie. Nie lubię pająków, sorbetów (z wyjątkiem mango), hipokryzji i ludzi bez poczucia humoru. Półśrodków nie lubię.

Nie powiem Ci tu jak żyć. Nie podam 10 sposobów na szczęście. Nie rozwiążę za Ciebie problemów i nie podejmę decyzji. Opowiem o swoich przemyśleniach, doświadczeniach, podzielę się wiedzą, może pomogę inaczej spojrzeć na pewne sprawy. Reszta w Twoich rękach!

Zapraszam do czytania.
Marta